15 / 05 / 2020
Jauna dziesma – “Nenosaukts”

Domājot par laiku un pasauli, kurā dzīvojam šobrīd, dziedātājs Igo un komponists Jānis Strazds piedāvā skaņdarbu “Nenosaukts”.

Kā informē mūziķu pārstāvji, jaunākie notikumi atspoguļojas ne tikai dziesmas sajūtās un vēstījumā, bet arī ieraksta procesā. “Nenosaukts” radīta un ierakstīta attālināti, ievērojot sabiedrībā noteiktos ierobežojumus. Komponists Jānis Strazds taustiņinstrumentu ierakstu un programmēšanu veica mājās – Liepājā, savukārt Igo balss un piebalsu celiņus ierakstīja savā Rīgas dzīvoklī, izmantojot savu īpašo Latvijā ražoto “Blue” mikrofonu. Armanda Alkšņa ģitāras partijas tika iemūžinātas viņa mājas studijā Baldonē, bet sitaminstrumentālists Ainis Zavackis perkusijas ierakstīja savās lauku mājās Valmieras pusē. Skaņas apstrādi skaņu režisors Edgars Skrāģis veica savā mājas studijā Rīgā.

Dziedātājs Igo Latvijas mūzika darbojas jau kopš 80. gadu sākuma, kad muzicēja tādās grupās kā “Līvi” un “Remix”, kopš 90. gadiem veidojis solokarjeru, sadarbojoties ar Latvijas pazīstamākajiem komponistiem Raimondu Paulu, Imantu Kalniņu, Zigmaru Liepiņu, Valtu Pūci un citiem.