20 / 01 / 2020
Jubilejas koncerts Liepājā – 14.02.2020

Komponists Jānis Strazds savu 40. jubileju ir nolēmis svinēt kopā ar kolēģiem, draugiem un domubiedriem mūzikā koncertā “Strazda dziesmas”, kas notiks 2020. gada 14.februārī plkst. 19:00 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”.

Koncertā skanēs dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera, Guntara Rača, Māras Zālītes, Igo, Agneses Līcītes, Maijas Kalniņas u.c. vārdiem; skaņdarbi no dziesmu cikla “Lins”, kas tapis sadarbībā ar leģendāro dzejnieku Jāni Peteru, kā arī no cikla “Uguns”, kas radīts kopā ar dziedātāju Igo.

Vairāk nekā divdesmit radošās darbības gadu laikā J. Strazda mūziku ir atskaņojuši daudzi lieliski kolēģi – dziedātāji un instrumentālisti -, kuri kuplā pulkā piedalīsies jubilejas koncertā: Igo, Andris Ērglis, Kaspars Tīmanis, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Ginta Krievkalna, Dainis Skutelis, Juris Kristons, Māris Kupčs, Ivars Kalniņš, Gundars Lintiņš, Aivars Meijers, Kristens Kupčs, J. Strazda un A. Ērgļa pirmā grupa “Berm”, Liepājas teātra aktieru ansamblis “Aģenti”, jauktais koris “Laiks” ar diriģenti Ilzi Balodi un daudzi citi.

“Svētki ir jāsvin, un vislabāk tos svinēt lieliskā kompānijā – ar cilvēkiem, ar kuriem gadiem ilgi esmu bijis kopā uz skatuves dēļiem, kā arī ar saviem skatītājiem un klausītājiem. Šajos gados radīts daudz – gan populārās, gan akadēmiskās un arī bērnu mūzikas virzienā, un daļu no tā visa plānojam atskaņot 14.februāra vakarā, lai veidotos ļoti interesants un dinamisks koncerts. Esmu pārliecināts, ka šis kopīgi pavadītais vakars sagādās svētku sajūtu arī ikvienam skatītājam,” saka Jānis Strazds.

Biļetes nopērkamas šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/77294